Fototapeta Papierowa

Pędzlem aplikujemy na ścianę uprzednio przygotowany klej do tapet.Klej nakładamy również na bryty tapety na wewnętrznej. Uwaga! Powstałe w wyniku wyklejania pęcherze są zjawiskiem normalnym i znikają po całkowitym odparowaniu wody po około 10 godzinach.

Foto-lodówka (okleina na lodówkę)

Przed przystąpieniem do wyklejania należy powierzchnię, która ma być oklejona, należy odtłuścić.Do tego celu zaleca się użycie denaturatu lub spirytusu. Po odtłuszczeniu należy poczekać około 20 minut. W górnej części wydruku odklejamy 4cm fragment podkładu papierowego (zabezpieczającego klej), a następnie przyklejamy do powierzchni klejonej. Jeśli już upewnimy się, że wydruk jest rówo przyczepiony, stopniowo, centymetr po centymetrze oklejamy dalsze części podkładu. Tak postępujemy do ostatecznego oklejenia podkładu.

Foto-zegar

Ze względu na możliwość uszkodzenia podczas transportu wskazówki nie są zamontowane. Należy je przymocować do końcówki gwintu w kolejności; mała, duża, następnie sekundnik. Do uruchomienia zegara potrzebna jest jedna bateria AA.