Opis produktów

Fototapeta strukturalna

wysokiej jakości tapeta na podkładzie flizelinowym, posiadająca karbowaną fakturę piasku. Bardzo dobrze prezentują się na niej motywy roślinne, krajobrazy, architektura

Foliowa samoprzylepna

Tapeta samoprzylepna, matowa, gładka o dużej grubości 200 mikronów. Podana grubość tapety ułatwia aplikację na ścianę. Tapeta posiada specjalny klej zapewniający trwałe połączenie ze ściną pomalowaną farbą akrylową.

Fototapeta Papierowa

Klasyczna, papierowa tapeta. Produkt jest kompromisem pomiędzy niską ceną, a wysokojakościowym wydrukiem. Do wyklejenia fototapety konieczne jest użycie kleju wodnego, stosowanego w wyklejaniu gotowych tapet.

Foto-obraz

Wykonany na wysokogatunkowym włoskim płótnie malarskim, składającym się w 85% z bawełny. Nadruk wykonywany jest przy użyciu najwyższej jakości pigmentów.Płótno naciągnięte jest na sosnowy frezowany blejtram.

Wydruk zostaje pokryty werniksem, który zabezpiecza kolory przed promieniami UV, kurzem. Obraz można czyścić przy pomocy wilgotnej szmatki. Produkt wyposażony jest w zawieszkę, która umożliwia szybkie zawieszenie na ścianie.

Foto Zegar

Nowość na rynku. Zegar wykonany z wysokogatunkowego włoskiego płótna malarskiego. Tarczą zegara może być ulubione zdjęcie lub któraś z grafik dostępnych w naszym sklepie. UWAGA! Do produktu nie zostaje dołączona bateria. Konieczność dokupienia baterii typu AA.

Okleina na lodówkę

To propozycja dla tych, którzy chcą coś zmienić w swojej kuchni lub ją odświeżyć. A także dla tych, którzy chcą sprawić by ich lodówka była jedyna i niepowtarzalna. Okleina drukowana jest na wysokiej jakości folii samoprzylepnej za pomocą wysokiej jakości pigmentów.